Zdravím kočičky
právě jste se dostali na stránku, která shrnuje veškerá pravidla závazná peo všechny kočičky.
Ano, jedná se o něžný protějšek tak neblaze proslulého Borcova kodexu, jehož autorem je sám borec Barney Stinson.
Předem upozorňuji, že všem borcům i neborcům se další pokračování v prozkoumávání tohoto blogu nedoporučuje!
A kočičky... ENJOY IT!
Autorka
PS: Jakékoli dotazy i připomínky přijímám v komentářích u konkrétních článků.

Článek 4

27. prosince 2011 v 20:11 | Terka
Kočička nevyzadí existenci kočiččina kodexu muži. Je to posvátný dokument, o který se kočičky s nikým nedělí, a to za žádných okolností!

POZNÁMKA: Pokud vy, co to čtete, jste i přes mé počáteční varování muž, dovolte, abych se nejdří omluvila: původně tu nemělo být takové množství zdrobělin a jiných mužům nepřstupných výrazů. Za druhé vás naléhavě žádám, abyste tento dokument bral takový, jaký je - jako fikci určenou nejširšímu publiku, která chce pobavit pomocí stereotypů o genderových rozdílech. Chci říci, nekdy to vážně vypadá, jako bychom vážně byly z jiné planety! Prostě: žádná skutečná osoba by nemohla doopravdy věřit primitivním a nesmyslným pravidlům zde uvedeným, natož aby se jich držela*. Mimochodem, hezký svaly :-).

* PSt, dámy, tady jsem! Tohle jsem dala až na okraj schválně co nejmenším písmem, protože kočičky jsou mnohem pozornější než ty m užské bábovky. Toho, co je napsáno nahoře si nevšímejte - Kočiččin kodex rozhodně není fikce. Prostě jsem lhala, abych toto pravidlo dodržela ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama